Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier ) już od 250,00 zł.

Gniazda ssące i ramki maskujące do odkurzacza centralnego Beam

Jednym z kluczowych elementów całej instalacji są gniazda ssące odkurzacza centralnego, montowane w ścianach poszczególnych pomieszczeń. Muszą nie tylko spełniać swoją funkcjonalną rolę, ale też komponować się estetycznie aranżacją danego wnętrza. W naszej ofercie posiadamy różnorodne gniazda ssące, maskujące i ścienne wykonane w bogatej, acz stonowanej stylistyce i kolorystyce, które będą niezauważalnym dodatkiem do każdego mieszkania. 

Polecamy ponadto części zamienne do odkurzaczy centralnych, dostępne w naszym sklepie!

System centralnego odkurzania to nie tylko jednostka centralna, ale również dodatkowe elementy, które niezbędne są do rozpoczęcia procesu odkurzania. Jednymi z ważniejszych są zdecydowanie gniazda odkurzacza centralnego, czyli gniazda ssące. 

Gdzie umieszczać gniazda ssące?

Takie gniazda ssące umieszczane są na ścianach we wszystkich pomieszczeniach, w których chcemy mieć możliwość użycia naszego odkurzacza centralnego. To właśnie do nich mocujemy węża ssącego, za pomocą którego sprzątamy dom. Są więc, zaraz obok jednostki centralnej, najczęściej użytkowanymi elementami całego systemu. Przechodzą przez nie wszystkie zanieczyszczenia wciągane do rur wraz z powietrzem.

Bardzo ważna jest ich wytrzymałość i działanie dobrane do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie dostępne są zarówno gniazda uruchamiające się po włożeniu w nie węża, jak i modele ze specjalnym włącznikiem on/off. 

Estetyka też się liczy!

Co ważne, takie gniazdo centralnego odkurzacza jest jedynym elementem systemu centralnego odkurzania, który pozostaje na widoku we wnętrzu. Gniazda powinny być więc odpowiednio dobrane do aranżacji pomieszczeń, aby pełnić w nich również funkcję dekoracyjną.

W naszej ofercie dostępne są gniazda ssące do odkurzacza centralnego, a także ramki maskujące, w najróżniejszych kolorach i stylistyce. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do poszczególnych pomieszczeń w swoim domu.

Odpowiednio dobrane, staną się praktycznym i prawie niezauważalnym dodatkiem do wnętrza. Możesz zainstalować je na tej samej wysokości do gniazdka elektryczne, czyli zaraz przy podłodze, bądź, dla jeszcze większej wygody - na wysoko

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl