Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 250,00 zł.

Filtry do odkurzaczy Beam Electrolux

Filtry uniwersalne oraz dedykowane do konkretnych modeli odkurzaczy centralnych Beam Electrolux. To tutaj gromadzi się kurz i zanieczyszczenia zebrane podczas odkurzania. Oferujmy bogaty pakiet filtrów do większości spotykanych na rynku modeli odkurzaczy Beam. 

Sprawdź także rurki do odkurzacza centralnego, dostępne w naszym sklepie!

Dlaczego ważny jest wybór odpowiednich filtrów?

To, jakim wybierzemy filtr do odkurzacza centralnego, jest o tyle ważną decyzją, że zależy od niej kilka naprawdę istotnych kwestii. To właśnie tutaj gromadzi się kurz i zanieczyszczenia zebrane podczas odkurzania Po pierwsze, wybrany przez nas filtr decyduje o żywotności jednostki centralnej. Decyduje również o tym, czy odkurzacz nawet po długim czasie pracy będzie utrzymywał stałą i wysoką moc. Nasz wybór determinuje również częstotliwość konieczności czyszczenia filtrów, czy też opróżniania zbiornika. 

Rodzaje filtracji w odkurzaczach centralnych

Najpopularniejszymi rodzajami filtracji w odkurzaczach centralnych są: system filtracji z workiem odwróconym (w którym powietrze zasysane jest przez worek z materiału), dwustopniowy system filtracji (łączący w sobie filtr wstępny oraz filtr poliestrowy), a także system filtracji w jednostce centralnej o nazwie “czysty cyklon”, który nie wymaga stosowania żadnych dodatkowych filtrów. W niektórych odkurzaczach centralnych montuje się również specjalne filtry wodne. W naszej ofercie dostępny jest między innymi klasyczny workowy filtr do odkurzacza Beam, który przeznaczony jest dla wszystkich jednostek tej marki, produkowanych od roku 2010, a także specjalne filtry bez pierścienia, które będą odpowiednie do jednostek z zamontowanym na stałe pierścieniem. Oferujemy również profesjonalne filtry do separatorów. 


Oferujemy bogaty pakiet filtrów do większości spotykanych na rynku modeli odkurzaczy Beam, dzięki czemu na pewno znajdziesz u nas filtr do odkurzacza centralnego Beam, który spełni Twoje oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl