Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 250,00 zł.

Separatory do odkurzacza centralnego

Bardzo ciekawym elementem dodatkowym do odkurzacza centralnego stanowią separatory. Urządzenia te umożliwiają uprzątnięcie każdego rodzaju zanieczyszczeń, których nie chcielibyśmy ruszać zwykłym odkurzaczem centralnym. W tym wypadku nie trafią one bowiem do systemu filtrującego, lecz zostaną w separatorze, skąd łatwiej je będzie usunąć. Nie ryzykujemy zatem uszkodzenia lub zatkania wbudowanego systemu filtrującego odkurzacza. Separator świetnie sprawdza się do usunięcia popiołu, gruzu, żwiru, piasku, rozlanych cieczy i wielu innych zanieczyszczeń!

Sprawdź także turboszczotki do odkurzaczy centralnych dostępne w naszym sklepie!

Podczas zakupu odkurzacza centralnego najwięcej czasu poświęcamy na wybór odpowiedniej jednostki centralnej. Równie ważne są jednak także praktyczne akcesoria. Jednymi z ciekawszych elementów dodatkowych do odkurzacza centralnego są specjalne separatory. W ofercie naszego sklepu dostępny jest na przykład świetny separator Beam

Czym są separatory do odkurzacza centralnego? 

Separatory to niewielkich rozmiarów urządzenia, które umożliwiają uprzątnięcie każdego rodzaju zanieczyszczeń, których nie moglibyśmy wciągnąć klasycznym odkurzaczem centralnym. Dzięki takiemu dodatkowi do systemu centralnego odkurzania, zanieczyszczenia, takie jak na przykład popiół z kominka, nie trafią do systemu filtrującego, lecz zostaną w separatorze właśnie. Stamtąd w bardzo łatwy i szybki sposób je usuniemy. Nie ryzykujemy zatem uszkodzenia lub zatkania wbudowanego systemu filtrującego odkurzacza. Separator do odkurzacza centralnego świetnie sprawdzi się do usunięcia wspomnianego już popiołu, lecz także gruzu, żwiru, piasku, a nawet rozlanych cieczy i wielu innych zanieczyszczeń!

Jak wybrać odpowiedni separator?

Zastanawiasz się nad wyborem konkretnego modelu separatora? Pamiętaj, aby dopasować go do wybranej już jednostki centralnej, a także systemu filtrującego. W ofercie naszego sklepu dostępny jest uniwersalny separator popiołu, który sprawdzi się w przypadku wszystkich odkurzaczy centralnych marki Beam. W komplecie z separatorem sprzedajemy także krótki wąż ssący oraz przydatną ssawkę. Separator popiołu do odkurzacza centralnego będzie zdecydowanie niezbędnym dodatkiem do systemu centralnego odkurzania, jeśli w naszym domu znajduje się kominek na drewno czy węgiel. Dzięki nim wygodnie i szybko odkurzymy zanieczyszczenia, bez obawy o uszkodzenie filtrów czy samej jednostki centralnej. 

Sprawdź także inne przydatne akcesoria, np. turboszczotki do odkurzaczy centralnych, które również dostępne są w ofercie naszego sklepu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl