Opinie o Nas
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty InPost) już od 250,00 zł.

Wysokiej jakości mufki i uchwyty do odkurzacza centralnego Beam

Aby mieć pewność, że wszystkie podzespoły odkurzacza centralnego idealnie ze sobą współgrają, należy wyposażyć się w niezbędne akcesoria wymagane podczas instalacji. Mufki do odkurzacza centralnego Beam zostały stworzone z myślą o tym, aby zapewnić prawidłowe połączenie rur, które znajdują się wewnątrz domowej instalacji. Warto mieć na uwadze, że odpowiednie połączenie rur ma wpływ na pracę odkurzacza. Dostępne w ofercie mufki i uchwyty do odkurzacza Beam sprawią, że instalacja będzie funkcjonować w odpowiedni sposób. Warto zaznaczyć, że te niepozorne elementy instalacji mają wielki wpływ na pracę i działanie odkurzacza, dlatego tak ważne jest, aby sięgać po oryginalne części.

Sprawdź również dostępne w ofercie części zamienne do odkurzaczy centralnych.

Aby odkurzacz centralny mógł poprawnia działać, konieczne jest wykorzystanie wszystkich niezbędnych elementów podczas jego instalacji. Sprawdź jakie mufki i uchwyty do odkurzacza centralnego z naszej oferty warto kupić!

Elementy niezbędne do instalacji systemu centralnego odkurzania 

Aby mieć pewność, że wszystkie podzespoły odkurzacza centralnego idealnie ze sobą współgrają, należy zainwestować we wszystkie niezbędne akcesoria wymagane podczas instalacji. Warto mieć na uwadze, że odpowiednie połączenie rur ma wpływ na pracę odkurzacza. Dostępne w ofercie mufki i uchwyty do odkurzacza Beam sprawią, że instalacja będzie funkcjonować w odpowiedni sposób. Warto zaznaczyć, że nawet te, niepozorne na pierwszy rzut oka, elementy instalacji mają wielki wpływ na pracę i działanie odkurzacza. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby sięgać po oryginalne i rekomendowane części.

Czym są mufki do odkurzacza centralnego?

Planujesz zakupić wszystkie niezbędne części do odkurzacza centralnego, ale nie wiesz czym są mufki? Mufka, mufa, czy inaczej złączka, to nic innego jak specjalny łącznik, który służy do łączenia ze sobą poszczególnych części rur. Ma najczęściej formę tulei z naciętym na długości gwintem wewnętrznym. W tego rodzaju mufach bardzo często stosowane są specjalne rozwiązania termokurczliwe, dzięki którym zachowują pamięć kształtu i są naprawdę trwałe. Mufki do odkurzacza Beam zostały stworzone z myślą o tym, aby zapewnić prawidłowe połączenie rur, które znajdują się wewnątrz domowej instalacji centralnego odkurzania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą uchwytów i mufek.

Mufka Mufka
Producent: Beam
Cena:

2,40 zł

szt.
zobacz więcej
Mufka przelotowa naprawcza r-r Mufka przelotowa naprawcza r-r
Producent: Beam
Cena:

4,50 zł

szt.
zobacz więcej
Uchwyt do rur Uchwyt do rur
Producent: Beam
Cena:

2,39 zł

szt.
zobacz więcej
Zaślepka na rurę Zaślepka na rurę
Producent: Beam
Cena:

2,50 zł

szt.
zobacz więcej
Złączka nyplowa Złączka nyplowa
Producent: Beam
Cena:

2,50 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl